Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

MicroSD (microSDHC)

Paměťové karty microSD nebo microSDHC jsou v současnosti nejrozšířenejší a používá je většina výrobců mobilních telefonů jako např. Nokia, Samsung, LG a postupně je ve svých modelech používá i SonyEricsson. Původně se také označovaly také jako Trans flash karty.

Kromě klasických výrobců je používají i výrobci ostatní elektroniky jako Evolve, Mivvy, Emgeton a to nejen do mobilních telefonů, ale i MP3 přehrávačů a další elektroniky, kde je potřeba malá velikost paměti.

Do kapacity 2GB se označují jako microSD a od 4GB jako microSDHC. Do kapacity 2GB lze využívat karty ve všech zařízeních pro tento formát, od 4GB musí mít zařízení podporu těchto větších karet. Paměťové karty microSD lze používat ve všech zařízeních podporujících formát microSDHC, ale obráceně to možné není.

Řadit podle 
Výrobce 


Cena pro e-shop 169 Kč
Cena pro e-shop 169 Kč
Cena pro e-shop 179 Kč

imgCena pro e-shop 199 Kč

imgCena pro e-shop 239 Kč
Cena pro e-shop 299 Kč

imgCena pro e-shop 339 Kč

img

Cena pro e-shop 459 Kč

imgCena pro e-shop 499 Kč

img